דלתות פנים מקולקציית אביב במחיר של סוף עונה כדאי

פורץ מנעולים מוסמך

פורץ מנעולים הינו אדם אשר בהכשרתו מוסמך ומורשה לספק פריצת מנעולים לדלתות, כספות, כלי רכב ואת כל סוגי המנעולים השונים. לרוב פורץ מנעולים הוא גם מנעולן אשר נותן ללקוחותיו שירותי נעילה שונים לפי צורכיהם האישיים.
פריצת מנעולים על ידי אדם אשר אינו פורץ מנעולים מורשה מטעם המדינה עלולה לגרום לנזק רב ללקוח. יתרה מכך, פריצת מנעולים עלולה להיחשב גם כעבירה פלילית במידה ומתעורר החשש כי פורץ מנעולים מבצע ניסיון פריצה וגניבה.

באילו מקרים נזמין פורץ מנעולים

פורץ מנעולים יש להזמין במידה והמצב דורש זאת:
* במקרה ובו המפתח נשבר בתוך המנעול ואין ברירה אחרת אלא לפרוץ אותו.
* במידה ושכחתם את מפתחות הרכב ואינכם מחזיקים מפתח חלופי.
* במידה והכספת האישית שלכם בבית או במשרד איננה נפתחת למרות כל המאמצים.
במידה ונתקלתם באחד המצבים הללו יש להזעיק פורץ מנעולים ולוודא שהוא בעל האישורים לעשות זאת. בעת הזמנה של פורץ מנעולים עליכם להוכיח בפניו כי אתם בעלי הנכס הדרוש פריצה, וזאת על מנת לאפשר לבעל המקצוע לבצע את עבודתנו בצורה חוקית והוגנת על דלתות הפנים שלכם בבתיכם.

איך פורצים מנעול

על מנת לפרוץ מנעול יש למצוא את הדרך לנטרל את הקפיצים שבתוכו אשר תפקידם הוא למנוע מהפינים שבתוכו להסתובב. קפיצים אלה יאפשרו למנעול להסתובב אך ורק במידה וקיימת התאמה מלאה בין הפינים לצילינדרים המקבילים אליהם. פריצת מנעולים המתבצעת על ידי איש מקצוע שיודע את עבודתו תתבצע במהירות ובצורה נקייה ומסודרת.

אודותינו

חברתנו היא החברה המובילה והמקצועית במתן מגוון שירותי פריצה לדלתות פניםללקוחותיה, והיא ידועה בשירות האדיב וההוגן שלה וברמת המקצועיות הגבוהה שלה. פנו אלינו בשעת המשבר הבאה שלכם וחוו את חוויית השירות שלנו ממקור ראשון.

דלתות כניסה מרשימות – לצפייה הקליקו