תנאים טובים להשכרת רכב- חלק ראשון

זהו שירות יעיל ונח, שכיום הפך להיות גם נגיש וזמין ביותר, המשמש מגוון רחב של אנשים פרטיים, לקוחות עסקיים וגופים ציבוריים רבים.
השכרת רכב זהו פתרון ניידות פרקטי למדי כשמדובר בתקופה קצרה וקצובה והוא גם פתרון נח מאוד כשמדובר גם בפרקי זמן ארוכים של כמה חודשים, ואף יותר.

כמו כל מוצר גם מוצר הוא תחום מאוד דינאמי מבחינת המחירים שלו ובשירותים הנלווים שמתקבלים יחד איתו.

ללקוחות עסקיים
ניידות ותחבורה כבר מזמן אינן בעיות וכל אדם יכול להגיע לכל מקום, בכל עת. בכדי לשפר אף יותר את התנאים המוצעים לעובדים בחברות השונות, נפוצות מאוד היום, דרך החברה אשר מוצעות לעובדים הרגילים ולצמרת הניהולית של החברה.

דרך ארגון גדול במרבית המקרים תינתן במחירים זולים יותר ותנאים משתלמים יותר מלשוק הפרטי.
בדיוק כמו ביטוח קולקטיבי, כאשר ארגון גדול צריך לבחור שברצונו להיות לקוח שלה – חברות רבות ישמחו להציע מגוון הנחות והטבות ו”לבלוע” את הנזק בשביל לקבל לממש עסקה גדולה.

שירותים לעובדים בחברה, פותרים הרבה מאוד בעיות, אך מעבר לכך – יש פה עניין בעל חשיבות בלתי מבוטלת והוא נוגע לסמלי הסטאטוס של החברה או אם תרצו – המותג
. אין ספק כי מראה הלוגו של המותגים המובילים בענף ההיי טק, בתחום הריטייל וצחומים רבים נוספים מודפס על מאות רכבים מושכרים בכבישי הארץ, משבח את המותגים הללו.
כמובן שכאשר מדובר בהסכם לתקופה ארוכה, אין שום בעיה עם הטבעת הלוגו על הרכב.

ושירותים נלווים לעסקים
שירותי השכרת רכב אטרקטיביים כל כך לארגונים גדולים, גם משום שמלבד השכרת רכב במובן הצר של הדבר (העברת רכבים לשימוש זמני בתמורה לתשלום), חברות השכרת רכב מציעות מגוון שירותים משלימים ומשיקים.

טיולים בירושלים לדוברי ספרדית
jerusalem turismo

הדוגמא הפשוטה ביותר לכך, היא ששירותי לרוב מאפשרים גם לבצע ביטוח דרך חברות, שמן הסתם נהנות ממחירים אטרקטיביים יותר המוצעים להן על ידי החברות המבטחות. בנוסף, מספקות שירותי תחזוקה וטיפול שוטפים לרכב ולמעשה, פותרת את השוכר כמעט לחלוטין מההוצאות והטרטורים הנלווים לרוב, לאחזקת רכב פרטי.

השכרת רכב